Marek Kłos Marek Kłos 10.10.2014 14:03
Lindsay Lohan nie daje za wygraną w starciu z Rockstarem
1797V

Lindsay Lohan nie daje za wygraną w starciu z Rockstarem

Aktorka się nie poddaje i ponownie staje do walki z twórcami Grand Theft Auto V (PS4), by udowodnić, że wykorzystali jej wizerunek do promocji gry. Cóż, przyjrzyjmy się jeszcze raz głównemu zdjęciu newsa i sami oceńmy, czy Rockstar faktycznie próbował odtworzyć niepodważalny wdzięk Lindsay Lohan.

Stary pozew został zastąpiony nowym, 67- stronicowym dokumentem. 45 stron nowej zawartości, to zdjęcia dysków z grą i innych gadżetów, na których widnieje ponętna blondynka w czerwonym bikini. Lohan utrzymuje, że postać stylizowana jest na jej wygląd, by przywołać jej obraz w oczach kupujących.

Prawnicy aktorki spierają się z deweloperem Grand Theft Auto V (PS4) o to, że wykorzystał ten wizerunek na koszulkach, kubkach do kawy, billboardach i innych formach reklamy.

Co miałaby w takim razie powiedzieć na ten temat Ellen Page, która jest łudząco podobna do postaci Ellie z The Last of Us Remastered (PS4)?

Pani Lindsay ewidentnie zwąchała szmalec, po tym jak któryś z współpracowników uświadomił jej jaką kasę Rockstar trzepie na GTA V. Złożenie pozwu w USA nie jest kłopotliwe, a nawet jakaś forma ugody, byłaby w tym przypadku dla Lohan potężnym zastrzykiem finansowym.

Źródło: http://www.vg247.com/

Tagi: