Piotr Kaźmierczak Piotr Kaźmierczak 06.10.2014 10:08
DriveClub doczeka się serialu we włoskim MTV
552V

DriveClub doczeka się serialu we włoskim MTV

Machina marketingowa działa na różne sposoby i nie w każdym kraju wygląda tak samo. Najlepszy przykład - Włochy, gdzie właśnie rusza mini serial o próbie skradnięcia ze sklepu gry Driveclub (PS4).

Produkcja ta została zatytułowana "DriveClub: Wielki napad" i pojawi się na włoskim MTV. Uświadczymy w niej znanego na tamtejszym rynku youtubera Zando. Fabuła ma kręcić się wokół planu zdobycia pierwszej kopii Driveclub (PS4) nielegalnymi metodami. Show rusza już w ten piątek. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun.

Muszę przyznać, że to naprawdę ciekawy sposób na promowanie gry wideo. Ciekawe kiedy u nas ktoś wpadnie na coś podobnego?

W związku z powtarzającymi się pytaniami - łatka z warunkami pogodowymi NIE zostanie wypuszczona na premierę gry. To błędna informacja, która niestety krąży od pewnego czasu w sieci i wynika z błędnego tłumaczenia informacji z której wynikało, że po premierze poznamy konkretne informacje o łatce. - red.nacz.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/10/05/ps4-exclusive-driveclub-gets-a-tv-series-on-mtv-in-italy-about-stealing-driveclub/

Tagi: driveclub wideo Włochy