Daniel Stroński Daniel Stroński 14.08.2014 17:36
Aplikacja WWE Network pojawiła się na PlayStation 4 w Polsce
1784V

Aplikacja WWE Network pojawiła się na PlayStation 4 w Polsce

Jeśli odpalicie Wasze PS4, na pierwszym planie zobaczycie propozycje ściągnięcia aplikacji umożliwiającej oglądanie wrestlingu z poziomu konsoli. Wcześniej taka opcja nie była dostępna w Polsce. Czym jest i co oferuje? Wszystko w rozwinięciu newsa.

Problem w tym, że cała akcja może być wynikiem błędu. Amerykańska płatna aplikacja do oglądania "teatru walki" nawet nie pozwala płacić subskrypcji inaczej niż w dolarach. WWE Network jednak pojawiło się u nas i cała impreza wygląda tak:

 

Po ściągnięciu ważącej ~50 MB aplikacji lądujemy na ekranie logowania/wykupienia subskrypcji (nie da się wtedy zrobić zrzutu), który wymaga płatności 9,99$/miesiąc z umową na pół roku.

W cenie otrzymujemy dostęp do SummerSlamu, WrestleManii i Royal Rumble od WWE na życzenie, a także walk WCW i ECW wraz z archiwalnymi i nieocenzurowanymi show Raw i SmackDown.

Być może aplikacja pojawiła się na naszych konsolach poprzez błąd, wciąż jednak piszemy, co wiemy, byście nie musieli się zastanawiać dlaczego coś takiego pojawia się w menu głównym Waszej konsoli.

Tagi: aplikacja playstation 4 wwe network