Mateusz Greloch Mateusz Greloch 14.08.2014 13:20
GTA V na PlayStation 4 będzie lepsze niż ktokolwiek może przewidywać
2455V

GTA V na PlayStation 4 będzie lepsze niż ktokolwiek może przewidywać

Rockstar nie próżnuje i nadal promuje Grand Theft Auto V (PS4). Tym razem słowa o tym jak wypasioną edycją będzie ta zmierzająca na konsole nowszej generacji padły z ust szefa Take-Two, Straussa Zelnicka. Prezes nie ukrywa, że jest idealistą i nic oprócz całkowitej perfekcji nie zadowoli firmy Rockstar, dlatego powinniśmy się spodziewać portu doskonałego.

Co dokładnie powiedział Zelnick?

Celem studia Rockstar jest Wasz opad szczęki - Cokolwiek przewidujecie lub czegokolwiek się spodziewacie - oni chcą to przebić. Kiedy zobaczycie Grand Theft Auto V (PS4) na nowych konsolach, to chcę usłyszeć Wasze głosy mówiące, czy ta wersja jest lepsza niż oczekiwaliście. Mogę wam zagwarantować, że tak właśnie będzie.

Wprawdzie Grand Theft Auto V (PS3) sprzedało się w liczbie ponad 34 milionów kopii, to dla Straussa to wciąż za mało - według prezesa, na świecie pozostało jeszcze prawie 7 miliardów ludzi, którzy są ich potencjalnymi klientami.

Mamy ogromny rynek i świetną grę. GTA wyznacza nowe standardy w branży gier wideo - jak można mieć konsolę nowszej generacji i nie chcieć zagrać w GTA na nią przeznaczone?

Można, jeśli kogoś nie interesują tego typu gry. Niemniej trzymamy kciuki, bo z poprzednią częścią zdania nie można się sprzeczać. GTA od zawsze wyznaczało nowe standardy w branży, a inne firmy czerpały garściami z rozwiązań firmy Rockstar. Mam nadzieję, że trend ten się utrzyma, dla dobra każdego z nas.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/gta_5/news/rockstar_wants_to_blow_consumers_away_with_ps4_and_xbox_one_gta_5_2.html

Tagi: