Michał Madanowicz Michał Madanowicz 11.08.2014 09:30
Kolejna łatka usprawniająca wyszukiwanie meczów w The Last of Us Remastered dostępna
653V

Kolejna łatka usprawniająca wyszukiwanie meczów w The Last of Us Remastered dostępna

Naughty Dog wciąż walczy z działaniem wyszukiwarki gier w trybie mutiplayer w The Last of Us Remastered (PS4). Niedawno dostaliśmy łatkę, która miała nieco poprawić czas znajdowana meczów, a już kilka dni później deweloper udostępnia nam kolejnego patcha mającego ułatwić zabawę w sieci.

Łatka opatrzona numerkiem 1.02 już w piątek zadebiutowała na amerykańskim PlayStation Network, natomiast na Starym Kontynencie miała pojawić się w trakcie weekendu – nie wiem jak u was, ale ja nie widzę jej w mojej zakładce „Pobrane”.

Naughty Dog przyznaje, że tryb Frakcje nie działa tak jak powinien i choć ostatnie aktualizacje poprawiły funkcjonowanie wyszukiwarki, przed deweloperem wciąż jest sporo pracy, aby rozgrywka sieciowa nie była dla graczy udręką. W chwili obecnej przedstawiciele studia monitorują, jak długo trwa czas wyszukiwania spotkań, a także na bieżąco śledzą opinie graczy.

Twórcy mają też jedną poradę, która co prawda nie rozwiązuje całkowicie problemu, ale może znacznie skrócić oczekiwanie na znalezienie przez grę meczu. Jeśli czujecie, że wyszukiwanie trwa zdecydowanie zbyt długo, lepiej je przerwać i raz jeszcze skorzystać z opcji „Znajdź mecz”. Mimo że to dodatkowy krok, wydłużający bądź co bądź znalezienie upragnionej gry, w przypadku wielu użytkowników zdaje się działać.

To tyle od Naughty Dog. Dawajcie znać, czy możecie już pobrać łatkę, a jeśli tak, to czy rzeczywiście poprawiła ona pracę wyszukiwarki.

Źródło: www.naughtydog.com

Tagi: 1.02 frakcje multiplayer Naughty Dog patch sony computer eintertainment the last of us remastered łatka