Mateusz Greloch Mateusz Greloch 06.08.2014 16:28
Assassin's Creed Unity będzie ultra-brutalne i naszpikowane historią
865V

Assassin's Creed Unity będzie ultra-brutalne i naszpikowane historią

Powiecie - co w tym dziwnego, seria od zawsze taka była? Kluczem do niespodzianki ma być sama Rewolucja Francuska, która uchodzi za jeden z najbardziej krwawych okresów w historii Francji. Potwierdza to dyrektor kreatywny pracujący nad Assassin's Creed Unity (PS4), Alex Amancio.

Wprawdzie na kartach historii był to okres zaledwie pięcioletni, jednak w ciągu tych lat, głowę na gilotynie straciły dziesiątki tysięcy ludzi. Dowiedzieliśmy się też paru informacji o dostępnych misjach dla Arno - oprócz tych, które popchną ścieżkę fabularną, dostaniemy jeszcze tzw. zadania paryskie, których będzie całkiem sporo i będzie można je aktywować w wielu miejscach na mapie.

Niektóre z nich będą zwykłymi zleceniami, inne zaprowadzą nas do znanych z historii postaci z Napoleonem, Józefiną i cesarzem na czele. Jak zwykle, Ci zaznajomieni z historią będą mogli wyłapać większą liczbę smaczków, jednak nie zapominajmy, że często scenarzyści serii Assassin's Creed puszczają wodze fantazji i raczą nas nieco odmiennymi od podręczników, wersjami zdarzeń.

Źródło: Ubisoft

Tagi: Assassin's Creed Unity playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo