Marek Kłos Marek Kłos 04.08.2014 15:47
W Little Big Planet 3 jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia i wielkość dysku twardego PS4
927V

W Little Big Planet 3 jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia i wielkość dysku twardego PS4

Z wywiadu, którego udzielił Tom O'Connor Blogcastowi PlayStation, dowiedzieliśmy się czegoś naprawdę ciekawego. W najnowszej części Little Big Planet, twórcy leveli będą mogli ostro zaszaleć.

W poprzednich grach, twórcy plansz byli ograniczani przez termometr, który przegrzewał się, gdy dodano zbyt dużo elementów do danego levelu. W najnowszej części będzie można łączyć plansze, tak by tworzyły jedną, wielką całość, a limitem ma być jedynie pojemność dysku twardego konsoli.
 
Nie jesteście już blokowani przez termometr. Możecie teraz zszyć levele razem, więc właściwie mogą one być tak duże jak dysk waszej PS4
 

Nie wiadomo, czy funkcja ta będzie też obecna na PlayStation 3, ale wydaje mi się, że gdyby tak miało być, to Tom, wspomniałby o tym, nie wymieniając jedynie najnowszej konsoli Sony. Tak, czy inaczej, wraz z nowymi bohaterami i ich umiejętnościami, da to twórcom, którymi ta seria stoi niesamowite możliwości. Tym razem gry stworzone wewnątrz świata szmaciaków, będą z pewnością bardziej rozbudowane.

Źródło: http://rocketcheetah.com/

Tagi: