Mateusz Greloch Mateusz Greloch 15.07.2014 16:34
Codemasters już wie jak będą wyglądać DLC do GRID: Autosport
578V

Codemasters już wie jak będą wyglądać DLC do GRID: Autosport

Jeszcze nie tak dawno świętowaliśmy premierę GRID: Autosport (PS3), a Mistrzowie Kodu już zapowiadają DLC, które mają nam zapewnić nową zawartość w grze. Na pierwszy ogień pójdą paczki z dodatkowymi samochodami, które ukażą się już wkrótce. Ale to nie koniec niespodzianek.

Zaplanowano trzy paczki, jedna z nich dostarczy nam samochodów, które wyprodukowano w Wielkiej Brytanii, następnie zasiądziemy za kierownicą Coupe, by zakończyć zestawem samochodów, które nie boją się wyjechać poza twardą nawierzchnię. Dodatkowo przewidziano jedną paczkę dla leniwych lub mających mało czasu na granie - Ci będą mogli zakupić pakiet, który przyspieszy zdobywanie punktów oraz doświadczenia o połowę. 50% bonus może być Wasz za jedyne 2.39 funta [około 11 zł].

Oprócz tego dostaniemy również kolejne DLC podzielone na trzy kategorie: Sprint Pack, Touring Car Legends Pack i Drag Racing Pack. Każde z nich zawierać będzie rozszerzenie trybu dla pojedynczego gracza o jedno mistrzostwo, trasy, odcinki oraz samochody. Według przedstawiciela Codemasters, wszystkie DLC mają się pojawić w tym roku, jeszcze przed październikiem. W cenie 24 funtów będziemy mogli wykupić przepustkę sezonową, która zapewni nam dostęp do wszystkich wydawanych rozszerzeń. 

Źródło: http://www.eurogamer.net/

Tagi: codemasters GRID: Autosport playstation 3