Postacie z Samurai Warriors w pojedynkach na koniach!

Japończycy z Tecmo Koei słyną z dziwnych pomysłów. Najnowszy z nich brzmi: posadzić bohaterów z na koniach i zrobić z tego grę wespół z Japońskim Towarzystwem Jeździeckim. Możecie sprawdzić jak im to wyszło już teraz.
Derby Warriors jest bowiem pozycją dostępną za darmo, na przeglądarki internetowe. Całość prezentuje się naprawdę dziwacznie - wybieramy bohaterskiego samuraja, dosiadamy konia i startujemy w czymś na kształt wyścigu jeździeckiego na specjalnym torze. Oprócz samego ścigania musimy również wybijać w pień pojawiających się zewsząd przeciwników. Oczywiście nie mogło w tym wszystkim zabraknąć fabuły. Niestety, jako że omawiana produkcja dostępna jest wyłącznie w języku japońskim nie jest mi dane cokolwiek o niej powiedzieć.
Jeżeli jednak chcecie zrelaksować się przed ekranem komputera i pozabijać kilkuset przeciwników w przeciągu kilku sekund, to zapraszam na oficjalną stronę Derby Warriors.



