Mateusz Greloch Mateusz Greloch 28.04.2014 08:41
Driveclub żyje i ma się dobrze - Evolution Studios prosi o cierpliwość
782V

Driveclub żyje i ma się dobrze - Evolution Studios prosi o cierpliwość

Driveclub (PS4) powoli wyrasta na kolejnego The Last Guardian (PS3), którego premiera jest ciągle przekładana i nie zanosi się na rychłe jego pojawienie na półkach sklepowych. Jak zapewnia Evolution Studios, firma ma dla nas parę ważnych informacji, którymi chętnie się z nami podzieli.

Ale stanie się to dopiero za parę tygodni. Potwierdzono, że na E3 zostanie pokazany nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki i poznamy datę premiery. Oprócz grafiki, twórcy chwalą się realistycznym zapleczem dźwiękowym:

Dźwięk każdego samochodu jest unikatowy i autentyczny. Mamy wiele środków na schwytanie duszy tych maszyn i oprawa dźwiękowa jest jednym z nich. Kiedy zmieniamy kamerę, zmieni się też dźwięk silnika, zgodnie z obowiązującymi prawami fizyki i zasadami działania ludzkiego ucha.

Może jestem jedynym który tak uważa, ale w tym przypadku przesunięcie daty premiery wyszło grze na dobre. Widać to szczególnie w różnicach pomiędzy pierwszym i ostatnim wypuszczonym zwiastunie, gdzie oprawa graficzna zaliczyła sporą poprawę.

Źródło: Driveclub Official [Facebook]

Tagi: driveclub Evolution Studios exclusive playstation 4