Michał Madanowicz Michał Madanowicz 26.04.2014 16:11
Pełny tytuł nowego Call of Duty i więcej szczegółów poznamy na początku maja?
913V

Pełny tytuł nowego Call of Duty i więcej szczegółów poznamy na początku maja?

Sledgehammer Games podgrzewa atmosferę przed ujawnieniem pierwszych konkretów na temat nowej gry z cyklu Call of Duty, będącej jednocześnie pierwszą odsłoną serii tworzoną od podstaw z myślą o konsolach nowej generacji. Niedawno otrzymaliśmy obrazek i screenshot, teraz deweloper zapowiada, że wkrótce pokaże nam więcej na swojej stronie internetowej.

Warto zaznaczyć, że póki co kampania promocyjna nowego Call of Duty przebiega bardzo podobnie do poprzedniczek. Call of Duty®: Black Ops II (PS3) i Call of Duty: Ghosts (PS4) również ujawnione zostały światu w kwietniu, więc jeśli Activision nie zmieniło swojej polityki, a nic na to nie wskazuje, to jeszcze przed czerwcowymi targami E3 dostaniemy nowe szczegóły.

Na oficjalnej stronie studia Sledgehammer w zakładce „gry” widnieje obecnie grafika z napisem „Call of Duty Coming Soon”. Bazując na tym, jak przebiegała promocja ostatnich części cyklu, w pierwszym tygodniu maja powinniśmy poznać pełny tytuł gry i być może przy okazji otrzymamy krótki materiał wideo.

Produkcja funkcjonuje obecnie pod roboczą nazwą Call of Duty 2014, ale pierwszy opublikowany obrazek, który możecie zobaczyć tutaj, dość jasno daje do zrozumienia, że gra będzie kolejną odsłoną Modern Warfare.

Źródło: www.playstationgang.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty call of duty 2014 playstation 4 Sledgehammer Games