SKLEP
Mateusz Greloch Mateusz Greloch 25.04.2014 12:33
Blacklight: Retribution otrzymało nową mapę i wychodzi z bety
784V

Blacklight: Retribution otrzymało nową mapę i wychodzi z bety

Zombie Studios postanowiło nagrodzić wiernych fanów gry Blacklight: Retribution (PS4) nową mapą, którą będą mogli pobrać za darmo, bezpośrednio z PlayStation Network. Lokacja będzie stylizowana na porcie, a poszczególne place i miejsca potyczek mają zachęcać do walki na krótkim dystansie.

Samo studio zachęca do pobrania nowej mapy tłumacząc to jej wertykalnością - trzeba będzie uważać nie tylko na to, co dzieje się na "zerowym" poziomie, ale na bieżąco sprawdzać co się dzieje na dachach i wszelkiej maści podwieszanych elementach.

Aby uczcić nową mapę, twórcy odblokowali system podwójnego naliczania punktów doświadczenia. Zombie Studios przekonuje, że beta ma się już powoli ku końcowi i już wkrótce zobaczymy pełną wersję gry, którą będziemy mogli pobrać z PlayStation Store bez szpecącego napisu "Beta" na końcu. Przedtem czeka nas jeszcze jedna łatka usuwająca drobne błędy, a następna przemianuje już grę w pełną wersję, kończąc tym samym okres beta-testów.

W kwestii nagród, punktów GP, cen i ogólnej ekonomii gry, nadal prowadzone są testy różnych modeli i rozwiązań, jednak utrzymanie zbalansowanej rozgrywki to trudna sztuka i firma liczy na sugestie fanów odnośnie ewentualnych zmian.

Potwierdzono również, że kiedy gra wyjdzie z fazy beta, otrzyma ona trofea, które dodatkowo zmotywują weteranów do sprawdzenia pełnej wersji.

Źródło: PlayStation Blog US

Tagi: