Mateusz Greloch Mateusz Greloch 23.04.2014 12:24
Ragnarok Odyssey Ace pojawi się w Europie
449V

Ragnarok Odyssey Ace pojawi się w Europie

Wszyscy Ci, którzy za absolutny must-have na urządzeniu przenośnym uważają gry w stylu Monster Hunter lub Ragnarok Odyssey, właśnie odetchnęli z wielką ulgą. Jakby tego było mało, to prezentowana poniżej gra Ragnarok Odyssey ACE (PS3) pojawi się europejskim rynku na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Premierę zaplanowano na 30 kwietnia, kiedy to nastąpi aktualizacja PlayStation Store. Zostało już potwierdzone, że gra ukaże się wyłącznie w cyfrowej dystrybucji i nie ma planowanego wydania pudełkowego.

Wersja ACE to ulepszone Ragnarok Odyssey (PS Vita), które tym razem zawita również na dużej konsoli Sony i umożliwi rozgrywkę w trybie cross-play. Dzięki temu posiadacze wersji na PS Vita będą mogli grać razem z tymi, którzy zdecydują się na wersję przeznaczoną dla PlayStation 3.

W Ragnarok Odyssey ACE (PS3) znajdą się wszystkie wydane do tej pory DLC, a oprócz tego dojdzie sporo nowych bossów, kompanów, umiejętności, jaskiń i przedmiotów, które skutecznie przyciągną nas do konsol na dziesiątki, jeśli nie setki godzin.

Jeśli ktoś z Was nie wie jak wygląda rozgrywka w tym tytule, to zapraszam do zobaczenia poniższego trailera:

Źródło: Joystiq

Tagi: cross play cross-play playstation 3 playstation vita Ragnarok Odyssey Ace XSEED Games