Michał Madanowicz Michał Madanowicz 22.04.2014 17:21
Limitowana Edycja The Crew nie skąpi dodatków
1505V

Limitowana Edycja The Crew nie skąpi dodatków

Ubisoft podzielił się z nami informacją na temat zawartości Edycji Limitowanej The Crew (PS4). Wśród zaplanowanych bonusów znalazły się m.in. wczesny dostęp do kilku modeli aut oraz wirtualne pieniądze, które będzie można wydać na tuning naszych samochodów.

Zawartość Edycji Limitowanej będzie się różnić w zależności do tego, gdzie produkcję Ubisoftu kupimy. Sieć sklepów GAME może zaoferować ekskluzywny dostęp do Mini Coopera S, a także zestaw tuningowy, zarówno dotyczący warstwy wizualnej maszyn, jak i osiągowej. Oprócz tego gracz otrzyma 10 tysięcy punktów, które będzie mógł wymienić w grze na dodatkowe części, oraz naklejkę na auto stworzoną przez fanów The Crew.

Twórcy nie zapomnieli także o zamawiających grę przed premierą. Jeśli zdecydowaliście się na pre-order, dostaniecie wcześniejszy dostęp do modeli 2015 Ford Mustang, Ram SRT 10, BMW Z4 sDrive35is oraz, podobnie jak w edycji sklepów GAME, 10 tysięcy punktów.

Jeśli nie chcecie się rozdrabniać i jesteście zainteresowani każdym z wymienionych dodatków, zamówienie na The Crew powinniście złożyć w Uplay - w ten sposób otrzymacie wszystkie bonusy.

Gra do sprzedaży trafi jesienią tego roku. Platformy docelowe to PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: www.thecrew-game.ubi.com

Tagi: