Bartek Wiak Bartek Wiak 03.04.2014 19:00
Futuridium EP Deluxe w wersji na PS4 potwierdzone
359V

Futuridium EP Deluxe w wersji na PS4 potwierdzone

W połowie lutego mogliśmy poczytać o projektach włoskiego studia niezależnego. Pierwszym z zapowiedzianych było Futuridium EP Deluxe (PS Vita), a drugim forma.8 (PS4). Do tej pory plan zakładał, że na PS4 trafi tylko jedna z tych gier. Jednak wiele się zmieniło.

Mixed Bag potwierdziło, że oba projekty nad którymi obecnie pracują trafią zarówno na PlayStation Vita jak i na PlayStation 4. Futuriudium zapowiada się na ciekawą, bardzo szybką zręcznościówkę, która (przynajmniej moim zdaniem) idealnie sprawdzi się na PS Vita. Czy równie dobrze poradzi sobie na PS4?

Z pewnością wielu z was w tym momencie obruszy się na myśl o kolejnym indyku, który ma trafić na najnowszą konsolę Sony. Pamiętajcie jednak, że spora ich część reprezentuje naprawdę bardzo wysoki poziom, co nasz redakcyjny kolega Daniel próbuje udowodnić przy niemal każdej recenzji. 

Poniżej znajdziecie zapis z ogrywanej wersji na PS Vita. Teraz czekamy tylko na datę premiery gry i jakiś dobrze zmontowany fragment rozgrywki z nowszej wersji gry. Jeśli twórcy nie policzą sobie za nią zbyt dużo to tytuł może się przyjąć. 

Źródło: http://punkandlizard.com/

Tagi: Futuridium EP Deluxe mixed bag playstation 3 playstation 4