Mateusz Greloch Mateusz Greloch 02.04.2014 19:30
Fani dopięli swego: Drakengard 3 dostanie kolekcjonerkę w Europie
707V

Fani dopięli swego: Drakengard 3 dostanie kolekcjonerkę w Europie

Access Games otrzymywało od graczy sporo petycji na temat wydania Drakengard 3 w wersji kolekcjonerskiej w Europie. Najwidoczniej próśb było sporo. bowiem zdecydowano posłuchać się propozycji fanów i tak oto Drakengard 3 (PS3) dostanie specjalną edycję, która jest dosyć specyficzna i może szokować.

Przede wszystkim warto zacząć od zawartości samej kolekcjonerki:

  • Specjalne opakowanie, ozdobione grafiką przedstawiającą kwiat rosnący w oku naszej bohaterki, Zero
  • 160-stronicową nowelę w twardej oprawie, która wprowadzi nas do fabuły gry. Krótkie nowele będą po angielsku i przedstawią opowieści z perspektyw paru bohaterów znanych z gry.
  • Paczkę DLC, do ściągnięcia z PlayStation Store. Będzie to m.in. kostium Ciam, dodatkowy etap w którym pokierujemy losami siostry Zero i ogromną czapkę z podobizną bobasa, którą możemy założyć na głowę naszego smoka, Mikhaila.
  • Płytę z utworami z gry
  • Dwustronny plakat
  • Kod na pobranie gry z PlayStation Store - Drakengard 3 (PS3) nie zostane wydane w wersji płytowej w Europie, więc pozostaje nam cieszyć się wersją cyfrową.
  • Paczkę japońskich głosów, pozwalającą nam cieszyć się oryginalnym dubbingiem. Ta sama paczka zostanie udostępniona dla każdego, kto złoży cyfrowy preorder na grę, kiedy taka opcja zostanie udostępniona w PlayStation Store.

Kolekcjonerkę będzie można zamówić wyłacznie poprzez oficjalny sklep internetowy Square-Enix, w cenie 69,99 euro, a nakład wyniesie tylko 2000 sztuk, więc trzeba się spieszyć, by móc otrzymać swoją kopię. Poniżej znajdziecie jeszcze grafikę, która znajdzie się na plakacie:

Warto jeszcze odnotować to, co zostało napisane mniejszym druczkiem - gra będzie posiadała angielski dubbing z możliwością włączenia francuskich napisów. Nie przewidziano napisów w innych językach.

Źródło: Square-Enix

Tagi: Access Games drakengard 3 galeria kolekcjonerka PLAYSTATION 3 Square Enix