Mateusz Greloch Mateusz Greloch 31.03.2014 08:39
Oddworld: New 'N' Tasty wygląda świetnie na PlayStation 4
1468V

Oddworld: New 'N' Tasty wygląda świetnie na PlayStation 4

W dobie wszelkiej maści remake'ów i remasterów, Oddworld: New ‘n’ Tasty (PS4) może okazać się perełką, która wyróżni się na tle innych produkcji tego typu. Nawet sam twórca obrusza się, kiedy ktoś nazywa jego dzieło zwykłym remasterem.

W pewnym sensie ma rację, bowiem gra została przebudowana od podstaw. Każda tekstura, każdy filmik, każdy dźwięk, cień i efekt oświetleniowy zostały przygotowane od nowa i są przystosowane do dzisiejszych standardów. Gra trafi na PlayStation 3, PlayStation Vita i PlayStation 4, ale to właśnie wersja na najnowszą konsolę Sony prezentuje się olśniewająco.

Poniższy materiał wideo, do którego dotarły osoby z PlayStation Access, to oprócz tego co widzieliśmy w zwiastunie, prawie minutowy fragment z rozgrywki, który został zgrany bezpośrednio z konsoli i prezentuje tytuł w pełnej krasie, bez żadnych ulepszaczy i cięć. Nowy fragment można zobaczyć mniej więcej od drugiej minuty. Fani oryginału mogą spać spokojnie - klimat został zachowany, a nowa oprawa działa tylko na korzyść tego klasyka.

Źródło: PlayStation Access

Tagi: