Mateusz Greloch Mateusz Greloch 30.03.2014 17:00
Podsumowanie Tygodnia: Arkham Knight odsłania karty, hełmy VR w natarciu
1313V

Podsumowanie Tygodnia: Arkham Knight odsłania karty, hełmy VR w natarciu

Za nami kolejny tydzień, który obfitował w wiele ciekawych informacji. Te zebraliśmy specjalnie dla Was w jednym miejscu. Zapraszamy do podsumowania minionego tygodnia.

PONIEDZIAŁEK

Wyciekły nazwy map i daty premier kolejnych dodatków do Battlefield 4

Bardzo wiarygodne źródło, które w przeszłości podawało dokładne szczegóły odnośnie innych gier EA i DICE, opublikowało na reddicie listę map z kolejnych dwóch dodatków do Battlefield 4 (PS4). Do tej pory wszystkie przecieki ów jegomościa okazywały się prawdą, więc warto zapoznać się z jego informacjami.

Destiny przestrzega przed pójściem na bossa w bikini

Pamiętacie gry RPG, w których kolejne zbroje, które w domyśle miały lepiej chronić przed obrażeniami i budzić grozę więcej odsłaniały niż zakrywały, przecząc wszelkiej logice i wojennej rzeczywistości? Twórcy Destiny (PS4) postanowili skupić się na tym aspekcie i stworzyć zróżnicowany i przede wszystkim funkcjonalny system ekwipunku i jego konfiguracji.

Amazing Spider-Man 2 z pierwszymi fragmentami rozgrywki

Niedawno pokazano pierwszy oficjalny zwiastun gry The Amazing Spider-Man 2 (PS4), której premiera ma zbiegać się kinowym debiutem drugiej części filmu z człowiekiem-pająkiem w roli głównej. Twórcy postanowili pójść za ciosem i pokazać światu pierwsze fragmenty rozgrywki, które mają nas przekonać do tego, by dać szansę ich najnowszej produkcji.

Premiera Diablo III Ultimate Evil Edition szybciej niż się spodziewamy

Od kiedy Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4) zostało zapowiedziane na PlayStation 4, wszyscy zadawali sobie pytanie kiedy będzie miała miejsce premiera. Dzisiaj twórcy rzucają nieco światła na to, kiedy możemy spodziewać się gry i mają dla nas kilka innych ciekawych informacji.

Dzięki inFamous: Second Son PS4 odnotowało ponad stuprocentowy skok sprzedaży

Konsola Sony nowej generacji dostała w końcu tytuł przedstawiający jej możliwości i to na ten właśnie moment czekało wielu graczy. inFamous: Second Son (PS4) ruszył sprzedaż w Wielkiej Brytanii na rekordową skalę.

Pierwszy materiał z Assassin's Creed: Unity to nie CGI

Kilka dni temu trafił do nas pierwszy materiał z nadchodzącego Assassin's Creed Unity (PS4). Filmik zrobił naprawdę dobre wrażenie, wszystko wygląda bardzo, ale to bardzo ładnie. Szkoda tylko, że nie zobaczyliśmy aktualnej rozgrywki.

Tagi: podsumowanie tygodnia ps site

Przejdź do strony