Mateusz Greloch Mateusz Greloch 22.03.2014 09:50
Wikingowie wybierają Dark Souls II - świetna sprzedaż nowej gry From Software
805V

Wikingowie wybierają Dark Souls II - świetna sprzedaż nowej gry From Software

Podczas gdy ludzie na całym świecie zachwycają się wypuszczonym na PC i Xbox One TItanfallem, najnowsza produkcja studia From Software, Dark Souls II (PS3), po cichu zdobywa szczyty list sprzedaży. Jak widać, nie zawsze ładniejsze i bardziej rozdmuchane, oznacza lepsze.

Skandynawscy gracze zagłosowali portfelem i zamiast Titanfalla na PC i Xbox One, wybierali Dark Souls II, które pojawiło się wyłącznie na starszej generacji konsol. Według danych angi-nordic.com i ich zestawienia Nordic Game Charts, Dark Souls zdeklasowało wszystkich rywali, ubiegających się o fotel lidera sprzedaży. Oto pełna lista, uwzględniająca ostatni tydzień sprzedaży w krajach skandynawskich:

1.DARK SOULS II
2.TITANFALL
3.THE LEGO MOVIE VIDEO GAME
4.FIFA 14
5.SOUTH PARK: THE STICK OF TRUTH
6.ASSASSIN’S CREED IV: BLACK FLAG
7.THIEF
8.BATTLEFIELD 4
9.LEGO MARVEL SUPER HEROES
10.GRAND THEFT AUTO V
11.CALL OF DUTY: GHOSTS
12.SKATE 3
13.MINECRAFT
14.NEED FOR SPEED: RIVALS
15.NHL 14
16.JUST DANCE 2014
17.PLANTS VS. ZOMBIES: GARDEN WARFARE
18.SKYLANDERS: SWAP FORCE
19.RAYMAN LEGENDS
20.DISNEY INFINITY
 
Niestety nie udostępniono dokładnych ilości sprzedanych sztuk, jednak patrząc na rozmiar akcji marketingowej wspomagającej premierę Titanfall, Dark Souls II (PS3) musiało sprzedać się w przerażająco wysokiej liczbie kopii. Trzymamy kciuki za produkcję From Software i mamy nadzieję, że kolejna odsłona cyklu pojawi się już na PlayStation 4 i nie będzie w żaden sposób ograniczona graficznie, pokazując nie tylko piękno świata wykreowanego przez ich artystów, ale również solidne animacje i jeszcze bardziej rozbudowany system rozgrywki.

Źródło: angi-nordic.com

Tagi: Bandai Namco dark souls ii From Software PLAYSTATION 3 titanfall