Mateusz Greloch Mateusz Greloch 21.03.2014 10:00
Kolejne Call of Duty będzie prawdziwą rewolucją
1150V

Kolejne Call of Duty będzie prawdziwą rewolucją

Sledgehammer Games nie kryje ekscytacji faktem, że to właśnie im przypada stworzenie kolejnego Call of Duty, z którym ma już niemałe doświadczenie. Jak zapewniają twórcy, tym razem podchodzą do tematu z nieco innej strony i obiecują, że będzie to najbardziej ambitna, spektakularna i kreatywna odsłona cyklu, jaką kiedykolwiek zrobili.

Są to o tyle mocne słowa, że ich Call of Duty: Modern Warfare® 3 (PS3) robione we współpracy z Infinity Ward nie zachwyciło fanów Call of Duty. Wprawdzie studio jest jeszcze młode, ale powstało z inicjatywy ludzi, którzy powołali do życia markę Dead Space.

Tegoroczne Call of Duty należy właśnie do Sledgehammer Games, a pierwsze opinie po zobaczeniu fragmentów gry na zamkniętych pokazach mówią, że czeka nas prawdziwa rewolucja nie tylko w kwestii grafiki, ale również sytuacji, które będą jeszcze bardziej niż do tej pory badać moralną naturę człowieka. Pamiętacie misję No Russian z Call of Duty: Modern Warfare® 2 (PS3)? Twórcy obiecują, że tym razem czeka nas coś jeszcze bardziej kontrowersyjnego.

Źródło: Activision @ GDC 2014

Tagi: Activision call of duty: modern warfare 2 call of duty: modern warfare 3 call of duty: modern warfare 4 PLAYSTATION 3 playstation 4 Sledgehammer Games