Mateusz Greloch Mateusz Greloch 20.03.2014 09:26
PES 2014 szykuje się do mundialu w Brazylii
1226V

PES 2014 szykuje się do mundialu w Brazylii

Podczas gdy EA i ich odmiana gry FIFA każą sobie słono płacić za możliwość posmakowania tegorocznego mundialu, Konami przekonuje, że wystarczy łatka lub DLC, by nie odstawać od konkurenta, a nawet przewyższyć go w paru aspektach. Który sposób dystrybucji zwycięży? Ile zapłacimy za przyjemność zwiedzenia brazylijskich stadionów w Pro Evolution Soccer 2014 (PS3)?

Już 26 marca, Konami udostępni obszerne DLC, za które zażyczy sobie 8 funtów. Co dostaniemy w zamian?

Nową wersję trybu Internationcal Cup, również możliwą do ogrania z innymi znajomymi, a który pozwoli nam przeprowadzić dowolny zespół od fazy kwalifikacji, do wielkiego finału.

Mundialowe DLC zmienia również wygląd gry, menusów, zawodników [na bardziej aktualne] i dodaje również nowe schematy dla sztucznej inteligencji, zależne od morale drużyny. Oprócz tego postarano się też o nowe scenki przerywnikowe. Co ucieszy fanów tegorocznej imprezy - postarano się o pełną licencję brazylijskiej drużyny.

Równocześnie z DLC, pojawi się patch, który poprawi płynność działania gry, doda parę z oficjalnych strojów, które zobaczymy podczas mistrzostw świata w Brazylii i poprawi wygląd kluczowych graczy. Jeśli chcemy większą część usprawnień, musimy zapłacić. Oprócz tego poprawka ma również wprowadzić nowy system zapobiegający oszukiwaniu.

Pełna cena pudełkowa EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brasil (PS3) kontra 8 funtów za uaktualnienie Pro Evolution Soccer 2014 (PS3) - gracze i ich portfele zadecydują, która forma bardziej im pasuje. Należy wspomnieć, że obie trafią wyłącznie na konsole obecnej generacji.

Źródło: Konami

Tagi: ea ea sports 2014 fifa world cup brasil konami PLAYSTATION 3 playstation 4 Pro Evolution Soccer 2014