redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 12.03.2014 11:37
Drobna, acz ważna zmiana w systemie komentarzy
1423V

Drobna, acz ważna zmiana w systemie komentarzy

Od pewnego czasu zmagamy się z plagą minusujących wszystko jak leci trolli. Do tej pory ciężko było rozstrzygnąć kto bawi się w tak idiotyczny sposób spędzania czasu. Ale teraz się to zmienia. W drobnej aktualizacji systemu komentarzy dodaliśmy podgląd przyznanych plusów i minusów. Jak to zrobić?

Wystarczy kliknąć w ocenę i pojawi się okienko z informacją kto przyznał plusa, a kto minusa. Co to oznacza? Raz - mamy nadzieję, że trolle się uspokoją. Dwa - jeśli nie to my ich uspokoimy ostrzeżeniami. Już teraz nagrodziliśmy kilku bardzo aktywnych minusujących, którzy wlepiali minusy każdemu pod każdym wpisem. Jeśli to Was nie utemperuje (na razie bez nicków, ale te się pojawią w ramach publicznego ostrzeżenia) to pójdziemy krok dalej.

Przy okazji natrafiliśmy na multikonta założone specjalnie do minusowania, co jest bardzo złym pomysłem i skończy się szybszym niż ktokolwiek nie myśli banem. Dlatego jeśli traficie na kogoś kto minusuje wszystko jak leci - zgłoście sprawę na maila i my się już zajmiemy delikwentem.

A jeśli to nie pomoże, to pójdziemy znacznie dalej z ograniczeniami w ocenianiu komentarzy.

Tagi: ps site