Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.03.2014 21:36
Pokaz hełmu VR w trakcie GDC coraz pewniejszy
1092V

Pokaz hełmu VR w trakcie GDC coraz pewniejszy

Do tej pory nasze domysły i spekulacje opieraliśmy o inne plotki i niepotwierdzone informacje. Jednak organizatorzy GDC podali listę paneli, które odbędą się w ramach Game Developer Conferece 2014. I jednym z nich jest panel noszący tajemniczy tytuł "Driving the Future of Innovation at Sony Computer Entertainment", co przełożyć można na "Przejażdżkę po przyszłości i innowacyjności SCE".

Zanim zakrzykniecie "hej, ale czym tu się podniecać?!", śpieszymy z odpowiedzią. Panel poprowadzi dwójka najważniejszych osób w wydziale Research & Development - Richard Marks oraz Anton Mikhailov. Towarzyszyć będzie im Shuhei Yoshida, który w SCE odpowiada za nic innego jak gry. A wspomniana wcześniej dwójka?

Kojarzyć możecie ich chociażby z prezentacji PlayStation Move na E3, a także technologii śledzenia wzroku, którą krótko pokazano w trakcie eventu premierowego w trakcie premiery PS4 w Ameryce. Do tego dołożyć trzeba opis, który mówi wprost:

Dołącz do SCE by być świadkiem prezentacji innowacji w PlayStation oraz przyszłości gier wideo.

Czy trzeba mocniej przekonywać, że to co zobaczymy faktycznie wpłynie na gry wideo i będzie to hełm VR wraz z grami? Jeśli jednak jakimś cudem Sony nie pokaże nic, to będzie nam zwyczajnie przykro.

A sam panel miejsce będzie miał 18 marca 2014 roku.

Źródło: http://www.gamasutra.com/

Tagi: gdc 2014 playstation 4 vr