Marek Kłos Marek Kłos 08.03.2014 16:39
Watch_Dogs na PS4 będzie wyglądało jak na pokazie z E3 2013
1436V

Watch_Dogs na PS4 będzie wyglądało jak na pokazie z E3 2013

Ostatnio oprawa Watch_Dogs (PS4) wywołuje spore zamieszanie. Do sieci trafiają zwiastuny, gify i fragmenty rozgrywki, a wszyscy zastanawiają się, czy gra faktycznie będzie wyglądała tak jak na pokazach z 2012 i 2013 roku. Publikowane w ciągu ostatnich paru dni materiały jakby temu przeczyły, ale innego zdania jest dyrektor kreatywny Ubisoft Montreal.

Jeden ze śledzących na twitterze wpisy Jonathana Morina, który wczoraj informował nas o ośmioosobowym trybie sieciowym dziejącym się w otwartym świecie, w ich najnowszej produkcji, zadał mu następujące pytanie: Czy Watch_Dogs na PlayStation 4 będzie wyglądało jak na pokazach  z targów E3 2013?
 
Odpowiedź pracownika Ubisoftu była jednoznaczna:
 
 
W wolnym tłumaczeniu możemy rozumieć to jako: Tak, na miłość boską. Wyraźnie da się wyczuć tu podirytowanie ostatnimi pogłoskami dotyczącymi oprawy gry. Ja nie mam zamiaru oceniać tego aspektu, dopóki nie zobaczę jej odpalonej na konkretnej konsoli, ale wydaje mi się, że możemy spać spokojnie. Wątpię, żeby Watch_Dogs na PlayStation 4 rozczarował pod względem graficznego przepychu.
 

Źródło: https://twitter.com

Tagi: PLAYSTATION 3 playstation 4 Ubisoft Montreal watch_dogs