Bartek Wiak Bartek Wiak 06.03.2014 20:40
Watch_Dogs na PS4 w Full HD, ale bez 60 FPSów
1479V

Watch_Dogs na PS4 w Full HD, ale bez 60 FPSów

Wszyscy czekamy na premierę Watch_Dogs (PS4). Dzisiaj nareszcie dowiedzieliśmy się kiedy ma ona nastąpić, ale to wcale nie oznacza, że wiemy o grze wszystko co chcielibyśmy wiedzieć. Wręcz przeciwnie, nadal sporo pytań pozostaje bez odpowiedzi.

Na szczęście zapytanie o rozdzielczość i płynność można już skreślić z długiej listy rzeczy "do poznania". Podczas konferencji prasowej dotyczącej Watch_Dogs (PS4) Ubisoft podał światu dane, na które wielu z nas czekało.

  • PlayStation 4: 1080p / 30fps
  • Xbox One: 960p / 30fps
  • PC: rozdzielczość do 4k / zależnie od sprzętu

Trochę zaskakuje dostępna rozdzielczość na PC. Raczej wątpię by wielu graczy skorzystało z udostępnionej opcji. Cieszy jednak, że gra na PS4 będzie miała to 1080p. Od początku nie nastawiałem się na 60 FPSów, więc niespecjalnie smuci mnie informacja o 30 klatkach. Jeśli gra posiada otwarty, duży świat to automatycznie ilość wyświetlanych klatek na sekundę schodzi w dół. 

Teraz musimy poczekać do 27 maja by zobaczyć jak produkcja będzie wyglądać na naszych konsolach. Do tej pory sprawiała bardzo dobre wrażenie, miejmy nadzieję, że tak samo pozytywnie będziemy o niej myśleć po kilku godzinach grania.

Źródło: thearabgamer.com

Tagi: