Mateusz Greloch Mateusz Greloch 04.03.2014 12:22
inFamous: Second Son reklamuje się w TV i obiecuje nawiązanie do Cole'a MacGratha
1467V

inFamous: Second Son reklamuje się w TV i obiecuje nawiązanie do Cole'a MacGratha

21 marca zadebiutuje inFamous: Second Son (PS4), który ma być jedną z tych gier, które mają pokazać na co stać najnowszą konsolę Sony. PlayStation 4 potrzebuje takich gier, by przekonać ludzi że czarna skrzynka to nie tylko świetny sprzęt, ale również źródło ciekawych doświadczeń za sprawą niepowtarzalnych gier. Mamy nadzieję, że Sucker Punch stanie na wysokości zadania i zaserwuje nam hit.

Takiej oto reklamy możemy spodziewać się na ekranach telewizorów już wkrótce, bowiem Sony pełną parą rozpoczyna ofensywę marketingową inFamous: Second Son (PS4):

Oprócz tego, nabywcy cyfrowej edycji gry w wersji Legacy Edition otrzymają dostęp do wielu unikalnych kurtek dla Delsina, jedną z nich będzie znana wszystkim fanom serii skórzana kurtka Cole'a MacGratha, w której ów jegomość biegał w pierwszej i drugiej odsłonie gry inFamous (PS3). Kurteczki możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Dodatkowo Cole's Legacy będzie rozszerzeniem, przedstawiającym wydarzenia pomiędzy NieSławny: inFamous 2 (PS3) i inFamous: Second Son (PS4). Tłumaczące dlaczego Delsinowi przyszło żyć w tak ciężkich czasach.

Źródło: PlayStation Blog EU

Tagi: exclusive galeria inFamous: second son playstation 4 Sucker Punch wideo