Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.03.2014 12:03
Dead or Alive 5 Ultimate otrzyma więcej postaci i może pojawić się na PlayStation 4
598V

Dead or Alive 5 Ultimate otrzyma więcej postaci i może pojawić się na PlayStation 4

Wiele wskazuje na to, że Team Ninja zmierza ku ekskluzywnym kontraktom z Sony, na mocy których ich przyszłe produkcje pojawią się wyłącznie na konsolach PlayStation. Zanim to jednak nastąpi, warto przyjrzeć się temu, co twórcy zamierzają dodać do Dead or Alive 5 Ultimate (PS3), które całkiem możliwe, że trafi również na PlayStation 4.

Przede wszystkim w planach jest dodanie kolejnych postaci. Oprócz Marie Rose twórcy nie wykluczają dodania kolejnych. Już planują dodanie kolejnej kobiety, by chwilę później pomyśleć nad kolejnymi wzmocnieniami składu. Niewykluczone, że jakaś postać z innej marki zaliczy gościnne występy - głośno spekuluje się o Yaibie z Yaiba: Ninja Gaiden Z (PS3) lub Irene z Ninja Gaidem. Mocnym kandydatem jest również Tengu z Dead or Alive 2.

Na pytanie o ekskluzywną wersję Dead or Alive 5 Ultimate na PlayStation 4, Team Ninja odpowiada, że nie wyklucza takiej możliwości, choć na razie skupia się na poprzedniej generacji, gdzie ich gry wciąż cieszą się sporą popularnością, a baza użytkowników znacznie przewyższa tę, którą oferują konsole nowej generacji.

Niewykluczone również, że przyszłe gry Tecmo Koei, będą ekskluzywne dla PlayStation 4. Team Yakuza, producent Yakuza Ishin (PS4) obrał właśnie taką drogę i nie narzeka na warunki umowy z Sony, ani na sprzedaż swojego ostatniego produktu.

Źródło: DOAworld.com

Tagi: dead or alive 5 ultimate PLAYSTATION 3 tecmo koei