FF XIII-2 - nowe, obiecujące screeny

Doczekaliśmy się nowych screenów z Final Fantasy XIII-2. Tym razem Square Enix pozwoliło nam rzucić okiem na niektóre z nowości, które pojawią się w sequelu "trzynastki".
Doczekaliśmy się nowych screenów z Final Fantasy XIII-2. Tym razem Square Enix pozwoliło nam rzucić okiem na niektóre z nowości, które pojawią się w sequelu "trzynastki".




Jak zapewne już wiecie, w grze nie zabraknie zmieniających się warunków atmosferycznych, które mają mieć wpływ zarówno na napotkanych NPC-ów jak i przebieg walk. Na nowych screenach nie zabrakło więc ujęć, na których pierwsze skrzypce odgrywa rzęsista ulewa.
Potwierdzają się też informacje o tym, że członkowie NORA będą się dość często przewijali przez ekran. Warto również wspomnieć o systemie walki, który na całe szczęście nie doczeka się drastycznych zmian (przemodelowano za to trochę menu i ikonki).
Miasta prezentują się teraz dużo mniej sterylnie, co wpłynęło na większą ilość mieszkańców chętnych do rozmów (stosowne ikonki nad głowami). Ja jestem dobrej myśli i nie ukrywam, że czekam na kontynuację historii Lightning ze sporymi nadziejami.Obym się nie przeliczył.