Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.07.2013 16:14
Stealth Inc z darmowym DLC po przemierze oraz możliwością wygrania PlayStation Vita
272V

Stealth Inc z darmowym DLC po przemierze oraz możliwością wygrania PlayStation Vita

Stealth Inc: A Clone in the Dark swoją premierę na PS3 i PS Vita będzie miało już 24 lipca, czyli w przyszłym tygodniu gdyby ktoś zapodział swój kalendarz ścienny. Curve Studios postanowiło wpaść na oficjalnego bloga PlayStation z dobrą nowiną dla wszystkich, którzy zdecydują się kupić ich grę w ciągu pierwszych, dwóch tygodni.
Stealth Inc: A Clone in the Dark swoją premierę na PS3 i PS Vita będzie miało już 24 lipca, czyli w przyszłym tygodniu gdyby ktoś zapodział swój kalendarz ścienny. Curve Studios postanowiło wpaść na oficjalnego bloga PlayStation z dobrą nowiną dla wszystkich, którzy zdecydują się kupić ich grę w ciągu pierwszych, dwóch tygodni.Jeśli więc kupicie ten tytuł najpóźniej 7 sierpnia, otrzymacie w gratisie  20 nowych plansz, które przełożą się na kilka godzin spędzonych więcej z tym tytułem. Ale to nie wszystko. Curve Studios postanowiło także zorganizować konkurs w którym można wygrać PS Vita. Co trzeba zrobić? Wystarczy pstryknąć sobie fotkę, która pokaże jacy z was "mistrzowie cienia" i jak potraficie się skryć.

Więcej informacji znajdziecie na blogu dewelopera, gdzie można także nadsyłać zgłoszenia. PS Vita z kartą 8GB i grą Stealth Inc czeka.

 

Tagi: