Gra na podstawie Pacific Rim to już pewniak

News
963V
Gra na podstawie Pacific Rim to już pewniak
VergilDH | 06.05.2013, 11:23

Jakiś czas temu donosiliśmy Wam, że w Sieci zaczęła krążyć informacja prasowa, z której jasno wynikało, iż Pacific Rim doczeka się własnej gry wideo. Dzisiaj otrzymaliśmy nie tylko kolejne potwierdzenie, lecz także... pierwszą paczkę obrazków. Oczywiście wszystko to jest jeszcze nieoficjalne...Jakiś czas temu donosiliśmy Wam, że w Sieci zaczęła krążyć informacja prasowa, z której jasno wynikało, iż Pacific Rim doczeka się własnej gry wideo. Dzisiaj otrzymaliśmy nie tylko kolejne potwierdzenie, lecz także... pierwszą paczkę obrazków. Oczywiście wszystko to jest jeszcze nieoficjalne...

Australijska organizacja przyznająca grom wideo kategorie wiekowe ujawniła bowiem, że Pacific Rim w istocie jest w drodze na sklepowe półki. Produkcja miałaby zostać stworzona przez studio YUKE'S, któremu zawdzięczamy serie WWE oraz UFC.

Co ciekawe, w Sieci pojawiły się pierwsze obrazki, które zdradzają dwa kolejne fakty. Po pierwsze, produkcja miałaby być dostępna wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Po drugie jednak, otrzymalibyśmy... bijatykę, w której walczyłyby ze sobą roboty i potwory.Przekonuje Was taka koncepcja? Tytuł raczej nie porazi grafiką, więc możemy liczyć wyłącznie na soczystą rozgrywkę (na ten moment nikt nam nie może tego zabronić...).

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych