Max Payne 3 wciąż dycha...

Gry
516V
Max Payne 3 wciąż dycha...
Deshirey | 30.03.2011, 17:34
PS3
Rockstar Games

zupełnie niespodziewanie uraczyło nas dwoma nowymi screenami z gry Max Payne 3. Od czasu jej zapowiedzi minęło już sporo czasu, a fani doświadczonego przez życie detektywa mogli niepokoić się o jego dalszy los. Na szczęście coś zaczyna się zmieniać.Rockstar Games zupełnie niespodziewanie uraczyło nas dwoma nowymi screenami z gry Max Payne 3. Od czasu jej zapowiedzi minęło już sporo czasu, a fani doświadczonego przez życie detektywa mogli niepokoić się o jego dalszy los. Na szczęście coś zaczyna się zmieniać.

Rockstar umieścił obydwa poniższe screeny na swoim Twitterze dodając, że „on nadchodzi”. Być może po tak długim okresie milczenia zmieni się wygląd protagonisty. Swego czasu, brodaty i siwy Max Payne wywoływał nie lada poruszenie w serwisach branżowych. Wspomniane dwa zdjęcia są w wyjątkowo niskiej rozdzielczości, jednak miło, że w temacie gry coś się rusza.





Max Payne 3 został zapowiedziany po raz pierwszy w 2009 roku na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC, jednak premiera była już wielokrotnie przesuwana i do dzisiaj nie wiadomo, kiedy gra się ukaże.

Źródło: VG24/7 – Max Payne 3 get first new screens in two years

Dalsza część tekstu pod wideo
Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper