pyszny pyszny 11.07.2010 08:50
Kojima: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam"
412V

Kojima: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam"

W rozmowie z dziennikarzami francuskiego portalu Jeuxvideo Hideo Kojima nie potwierdza, ale również nie zaprzecza informacjom w sprawie ewentualnej konwersji Metal Gear Solid: Peace Walker na PlayStation 3. Coś jest na rzeczy?


W rozmowie z dziennikarzami francuskiego portalu Jeuxvideo Hideo Kojima nie potwierdza, ale również nie zaprzecza informacjom w sprawie ewentualnej konwersji Metal Gear Solid: Peace Walker na PlayStation 3. Coś jest na rzeczy?"W aktualnym momencie nie mogę powiedzieć, że zrobię bezpośrednią konwersję MGS: Peace Walker na PlayStation 3. Jednakże tytuł ten był dla mnie ogromnym wyzwaniem w materii tworzenia gier na PSP i w związku z tym jestem pewien, iż zachowam na później jego fundamenty. Dodam jeszcze, że gdybym faktycznie miał zrobić port na inną konsolę, dodałbym Peace Walkerowi nieco fabularnej głębi."

Byłoby miło, szczególnie zważywszy na fakt, że historia przedstawiona w najnowszej części serii okazała się być materiałem poniżej oczekiwań. Z drugiej strony, może zamiast przeróżnych konwersji Konami w końcu wydałoby paczkę trofeów do Metal Gear Solid 4? Obiecywali, obiecywali, a ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Tagi: