ZUPEŁNIE naga Madison

News
1026V
ZUPEŁNIE naga Madison
rogerio | 02.03.2010, 18:31

Było już wiele afer, w których główne role grali programiści umieszczający w grze nagie kształty bądź seksualne akrobacje. Tak było np. w GTA: San Andreas i słynnej mini gierce znanej wśród wtajemniczonych jako Hot-Coffe. Okazuje się, że swoje pięć minut ma również Heavy Rain.Było już wiele afer, w których główne role grali programiści umieszczający w grze nagie kształty bądź seksualne akrobacje. Tak było np. w GTA: San Andreas i słynnej mini gierce znanej wśród wtajemniczonych jako Hot-Coffe. Okazuje się, że swoje pięć minut ma również Heavy Rain.

Jak doniósł czytelnik Kotaku w jednej ze scen natknął się na błąd, dzięki któremu możemy sterować zupełnie gołą Madison.

UWAGA MAŁY SPOILER

W rozdziale On the Loose wystarczy tylko nie dopuścić do pocałunku, zobaczyć rozgrywającą się scenkę, po czym załadować ponownie stan gry. Naszym oczom powinna ukazać się Panna Paige w pełnej okazałości. Wiedzieliśmy, że goły model Madison znalazł się w jednej ze scen prysznicowych, ale nie było nam tam dane zobaczyć jej wszystkich atutów. Ciekawe czy i Ethan załapał się na swojego buga.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych