redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 02.03.2010 16:19
Już gramy! Klikaj!
295V

Już gramy! Klikaj!Z przyjemnością informujemy, że w dniu jutrzejszym odbędzie się oficjalna premiera gry Battlefield: Bad Company™ 2. Dzięki niesamowitemu przedstawieniu współczesnej wojny, całkowicie podatnemu na zniszczenia środowisku i pełnemu wrażeń trybowi zabawy wieloosobowej uznawana jest ona za jedną z najlepszych tego typu produkcji dostępnych na rynku.

- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że udało nam się zrobić jak do tej pory najlepszą grę z serii Battlefield. Fani serii z dreszczykiem emocji czekali, aby móc powrócić do zabawy – powiedział Patrick Bach, producent Battlefield: Bad Company 2. – Mamy tu oszałamiającą grafikę, świetne pojazdy i w pełni podatne na zniszczenia otoczenie. Z ogromną radością witamy także nowych graczy, dla których nasze dzieło może okazać się niezwykle przyjemne i odświeżające.

Battlefield: Bad Company 2 jest jedną z najlepszych strzelanin multiplayerowych 2010 roku. Dedykowane serwery pozwalają na płynną zabawę, pozostawiając daleko w tyle wszelką konkurencję. Technologia użyta w produkcji pecetowej wersji gry pozwala na implementację efektów graficznych dostępnych dzięki bibliotekom DirectX® 11 oraz jednoczesne użycie wielu monitorów i generowanie obrazu trójwymiarowego.

Gra dostępna jest w wersjach dla komputerów PC oraz konsol Xbox 360® i PlayStation®3. Gracze, którzy nabyli nowy egzemplarz, dzięki umieszczonemu w nim kodowi VIP od razu mogą całkowicie za darmo pobrać dwie nowe mapy przeznaczone do rozgrywek multiplayer. Kolejne dwa poziomy ukażą się jeszcze w marcu.

Battlefield: Bad Company 2 dostępny jest w polskiej wersji językowej na PC oraz Xbox 360. Gra na PS3 dostępna jest tylko w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.
W wersji PC i Xbox 360 istnieje możliwość wyboru wersji językowej i zmiana jej możliwa jest także w dowolnym momencie gry. Dodatkowo w grze na komputer dostępna jest także opcja wyświetlana podpisów pod dialogami.

Więcej informacji na temat Battlefield: Bad Company 2 znajduje się na oficjalnej stronie www.bfbc2.pl.

Tagi: bad company Battlefield: Bad Company battlefield: bad company 2 gramy konsol marcu patrick bach playstation 3 pory sklep xbox 360 zabawy