admin admin 09.02.2010 13:32
Czy nowy Ghost Recon trafi na PS3?
396V

Czy nowy Ghost Recon trafi na PS3?

Ci z Was, którzy są również posiadaczami konsoli Xbox 360, zapewne wiedzą już o porannej informacji prasowej od Ubisoftu - najnowsza odsłona serii Ghost Recon, o podtytule Future Soldier, jest już w produkcji. Niestety, wśród platform docelowych zabrakło m.in. PlayStation 3. Co dalej z tym fantem? Właśnie takie pytanie zadał francuskiemu wydawcy serwis Strategy Informer.


Ci z Was, którzy są również posiadaczami konsoli Xbox 360, zapewne wiedzą już o porannej informacji prasowej od Ubisoftu - najnowsza odsłona serii Ghost Recon, o podtytule Future Soldier, jest już w produkcji. Niestety, wśród platform docelowych zabrakło m.in. PlayStation 3. Co dalej z tym fantem? Właśnie takie pytanie zadał francuskiemu wydawcy serwis Strategy Informer.Jakiej odpowiedzi udzielił Ubisoft?
Nie określamy jeszcze platform, będziecie musieli poczekać na późniejsze ogłoszenia w nadchodzących miesiącach.

Nie pozostaje więc nic innego jak cierpliwie czekać na finał.

Jak myślicie, czy to możliwe, by po Splinter Cell: Conviction, kolejna wyczekiwana gra raczej multiplatformowego wydawcy, okazała się tytułem na wyłączność dla Xboxa 360? A może nowy Ghost Recon jest Wam obojętny?

Tagi: ghost recon gra jest playstation 3 soldier Splinter cell: Conviction strategy informer trafi Ubisoft xbox xbox 360