3DS dostanie 2 "Zeldy" w jednej

News
834V
3DS dostanie 2 "Zeldy" w jednej
Majk | 05.03.2011, 17:32

Miła niespodzianka dla wszystkich osób, które planują zakup odświeżonej wersji The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D. Otóż na kartridżu z grą znajdziemy dodatkowo specjalną edycję TLoZ: Master Quest!

Miła niespodzianka dla wszystkich osób, które planują zakup odświeżonej wersji The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D. Otóż na kartridżu z grą znajdziemy dodatkowo specjalną edycję TLoZ: Master Quest!xxxxx

 

W kwesti przypomnienia Master Quest docelowo był stworzony z myślą o 64DD (przystawka do N64) pod roboczą nazwą Ura Zelda. Ostatecznie jednak nigdy się tam nie ukazał. Dopiero po wielu latach Nintendo zdecydowało go udostępnić szerszej publiczoności przy okazji kolekcjonerskiej edycji The Legend of Zelda: The Wind Waker (GC). Na osobnym dysku dołączono oryginalną wersję OoT oraz jej hybrydę w postaci Master Quest. Czym różni się MQ od pierwowzoru? Przede wszystkim odmienną konstrukcją dungeonów i zwiększoną liczbą przeciwników. Mapy lokacji zostały na tyle zmodyfikowane, że część kluczowych dla gry przedmiotów jest rozmieszczona w innych miejscach, a zatem niektóre zagadaki rozwiązuje się w odmiennej kolejności. W telegraficznym skrócie jest to Ocarina of Time w wersji dla twardzieli. Premiera składanki planowana jest na czerwiec br.

 

Czego najbardziej nie lubisz w grach?

A) Prowadzenia za rączkę
779%
B) Dziwnie rozmieszczonych save'ów
779%
C) Quick Time Events
779%
D) Backtrackingu
779%
E) Odradzania się przeciwników
779%
F) Słabej sztucznej inteligencji
779%
G) Irytujących przeszkód
779%
H) Wysokiego poziomu trudności, zrobionego "na siłę"
779%
I) DLC
779%
J) Powszechnych błędów technicznych w grach, w tym bugów uniemożliwiających dalszą rozgrywkę
779%
Pokaż wyniki Głosów: 779
Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych