Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 15:00
Assassin's Creed: Odyssey to „prawdziwy RPG”. Gameplay pokazuje początek historii w 4K
2246V

Assassin's Creed: Odyssey to „prawdziwy RPG”. Gameplay pokazuje początek historii w 4K

Ubisoft w październiku zaprosi graczy do starożytnej Grecji i Assassin's Creed: Odyssey od pierwszych materiałów wygląda wyjątkowo dobrze. Zobaczcie sam początek opowieści, w której gracz może kontrolować Kassandrę.

Ubisoft przez wiele miesięcy rozwijał przygodę w Grecji. W produkcji otrzymamy możliwość wcielenia się we wnuków króla Leonidasa – Kassandra lub Alexios muszą radzić sobie na wygnaniu i rozpoczynają przygodę jako płatni najemnicy.

Assassin's Creed: Odyssey chce być jak Wiedźmin 3. Świetny zwiastun z polskim dubbingiem

Marc-Alexis Côté – starszy producent tytułu – jest przekonany, że nadchodząca opowieść jest zwieńczeniem wielkiej pracy wszystkich zespołów Ubisoftu, którego przedstawiciele starali się stworzyć rasowego RPG-a:

„Odyssey to ostateczna transformacja Assassins Creed w RPG-a. Jest to prawdziwe Assaassin's Creed 2.0. Zawsze planowaliśmy, że będzie to dwuetapowa transformacja i to jest jej ostatni krok. Mam wrażenie, że teraz możemy naprawdę nazywać grę RPGiem.”

Assassin's Creed: Odyssey wyróżnia się na tle poprzednich odsłon mocnymi i podobno trudnymi wyborami, dzięki którym każdy gracz stworzy własną opowieść. Deweloperzy przygotowali w opowieści wiele ścieżek, które otworzą nam drogę do kolejnych zadań. Tytuł jest podobno pod tym względem niezwykle rozbudowany i podczas rozgrywki natrafimy na momenty, które będą miały mocny wpływ na kolejne zdarzenia.

Na deser zobaczcie sam początek opowieści – jest to pierwsze 20 minut z historii Assassin's Creed: Odyssey.

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey gameplay Ubisoft