Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 14:30
God Eater 3 na przeładowanym akcją zwiastunie. Znamy pierwszą datę premiery
518V

God Eater 3 na przeładowanym akcją zwiastunie. Znamy pierwszą datę premiery

Japończycy zaprezentowali nowy materiał z oczekiwanego przez wielu God Eater 3. Bandai Namco przedstawiło ostateczną datę premiery dla graczy z Kraju Kwitnącej Wiśni i poznaliśmy wstępne informacje dotyczące debiutu na Zachodzie.

13 grudnia odbędzie się premiera God Eater 3 na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Gracze otrzymają dostęp do produkcji przed samymi świętami, jednak możemy mieć pewność, że Bandai Namco nie będzie narzekać na brak zainteresowania.

God Eater 3. Masa nowych fotek pokazujących broń i przeciwników

Co z Europą oraz Ameryką? Bandai Namco nie zapomina o graczach z Zachodu i wydawca zamierza wrzucić grę w pierwszych miesiącach 2019 roku. Możemy się spodziewać, że będzie to kolejna produkcja, która zadebiutuje do 31 marca.

Sympatyków walk z wielkimi bestiami zachęcam do zobaczenia poniższego spotu. To kawał ciekawego zwiastuna, na którym nie brakuje ogromnych przeciwników, ale wydawca pozwala również poznać wstęp do opowieści.

Można jedynie żałować, że w tym wypadku nie będziemy świadkami jednoczesnej premiery na całym świecie – pod koniec roku będzie brakować podobnych tytułów, a nie możemy zapomnieć, że Activision podało już ostateczną datę premiery Sekiro: Shadows Die Twice.

Tagi: Bandai Namco God Eater 3 PROJECT G.E.