Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 26.04.2018 15:30
God Eater 3. Masa nowych fotek pokazujących broń i przeciwników
1167V

God Eater 3. Masa nowych fotek pokazujących broń i przeciwników

Bandai Namco rzuciło dziś do obiegu masę nowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, w których możemy zobaczyć m.in. różne rodzaje broni oraz nowy rodzaj Aragami.

O tym, że trzecia część God Eatera nabiera coraz bardziej konkretnych kształtów, mogliśmy się przekonać już kilka razy. Teraz wydawca karmi nas całą gamą świetnych fotek z gry.

God Eater 3 oficjalnie zmierza na Zachód. Mamy zawiastun

Większość zdjęć prezentuje fenomenalne bronie dostępne w grze. Jak to u Japończyków - im większe, tym lepsze. W galerii znajdziecie m.in. Heavy Moon - nową broń w kształcie półksiężyca, która może się transformować w wielki topór. Jest też Short Blade specjalizujący się w szybkich atakach i promujący mobilność, Long Blade, Buster Blade, włócznia Charge Spear idealnie nadająca się do szybkich szturmów czy posiadająca 3 różne formy kosa Variant Scythe. Jest też Boost Hammer przypominający jako żywo młot Reinhardta z Overwatcha. Jest też trochę broni dystansowej - Assault Gun, Ray Gun (nowość w grze zastępująca Blast Gun), Shotgun czy Snipe Gun, który umożliwia włączenie pola maskującego. 

Zdjęcia prezentują też nowego Aragami o imieniu Havakiri. To swoiste połączenie maszyny i kobiety. Oprócz tego na screenshotach możemy zobaczyć też kilku pomniejszych przeciwników.

Tagi: Bandai Namco God Eater 3 PROJECT G.E.