Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 08:32
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout zbiera pochwały. Gameplay z Battle Royale
1409V

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout zbiera pochwały. Gameplay z Battle Royale

Testy trybu Battle Royale z Call of Duty: Black Ops 4 wystartowały. Pierwsze opinie dotyczące rozgrywki są pozytywne, ponieważ Treyarch nie bało się korzystać z rozwiązań konkurencji.

Treyarch nie śpieszyło się z prezentacją trybu Battle Royale z Call of Duty: Black Ops 4. W zasadzie do rozpoczęcia testów nie otrzymaliśmy konkretnego materiału prezentującego rozgrywkę, ale teraz nie możemy narzekać, ponieważ beta nie posiada jakichkolwiek ograniczeń dotyczących dzielenia się materiałami.

Black Ops 4. Edycja Pro pokazana na materiale wideo

Jak wygląda Call of Duty: Black Ops 4 Blackout? Zdumiewająco dobrze. Rywalizacja jest intensywna, zbieranie sprzętu przyjemne, a sam system strzelania nie zawodzi. Twórcy dodali do zmagań typowe rozwiązania znane z gatunku Battle Royale, ale nie zapomniano o ciekawych dodatkach – gracze mogą między innymi korzystać z czasowych wzmocnień.

Nadal podczas zmagań można natrafić na błędy, jednak Treyarch podkreśla, że wariant zabawy wciąż jest dopracowywany, a w odpowiednim czasie zespół przygotuje stosowne aktualizacje, które znacząco dopieszczą starcia.

Poniżej zobaczycie czysty gameplay, który pokazuje propozycję Activision na gatunek Battle Royale... Mieliście okazję zagrać w Blackout? Jak oceniacie rywalizację?

Tagi: battle royale Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch