Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2018 14:29
Days Gone pokazuje świat opanowany przez bestie. Zwiastun z okazji TGS 2018
1518V

Days Gone pokazuje świat opanowany przez bestie. Zwiastun z okazji TGS 2018

Sony Bend przypomniało graczom o Days Gone. Na wydarzeniu Japończyków pojawił się zwiastun, który choć nie pokazuje za wiele nowych scen, to jednak przedstawia najważniejszy element gry – mnóstwo biegających dzikusów.

22 lutego odbędzie się premiera Days Gone. Produkcja zmierza wyłącznie na PlayStation 4, a za przygodę odpowiada Sony Bend, które miało okazję rozwijać markę Syphon Filter, ale w ostatnich latach studio zajmowało się wyłącznie małymi przygodami Resistance i Uncharted.

Sony Bend pracuje nad nowym IP, w którym ważnym elementem będą kolory. Premiera na PlayStation 5?

Najnowszy zwiastun Days Gone łączy fragmenty z innych materiałów, ale odnoszę wrażenie, że to jedna z ciekawszych prezentacji tej produkcji. Twórcy pozwalają spojrzeć na tłumy wrogów, z którymi będziemy się mierzyć podczas całej opowieści.

Nadal dziwi mnie podejście Sony, które jeszcze przed E3 zdecydowało się ujawnić tonę konkretów z produkcji, a nawet pozwoliło spojrzeć na początek opowieści... W rezultacie gra teraz specjalnie nie zaskakuje.

Nie możemy zapomnieć, że Sony Bend pracuje już nad nowym tytułem, który trafi pewnie na PlayStation 5. Deweloperzy wciąż poszukują zdolnych pracowników.

Tagi: Days Gone Sony Bend trailer zwiastun