Spider-Man miał pomóc w oświadczynach. Kobieta rzuciła gracza dla jego brata

News
1511V
Spider-Man miał pomóc w oświadczynach. Kobieta rzuciła gracza dla jego brata
Wojciech Gruszczyk | 10.09.2018, 13:47

Insomniac Games spełniło prośbę jednego ze swoich fanów i zamieściło w grze tekst, który miał pomóc w oświadczynach. Twórcy niestety nie wiedzieli, że para się rozstała, więc dopiero kolejna łatka naprawi niefortunny Easter Egg.

MADDIE, WILL YOU MARRY ME?” - jeszcze przez kilka najbliższych dni możecie natrafić w Spider-Manie na wymowne słowa. Życie pisze różne scenariusze i niestety akurat tym razem nie udało się zakończyć historii w piękny sposób.

Spider-Man z pierwszym rekordem. Pająk zjadł Kratosa i chce znacznie więcej

Tyler Schultz napisał w maju na Twitterze wiadomość do twórców z Insomniac Games. Gracz poprosił o zamieszczenie w tytule tekstu, który miał mu pomóc w oświadczynach, a deweloperzy odpowiedzieli na to wymownym „Cóż. Ok, kim jesteśmy, aby powiedzieć nie dla miłości?”.

Deweloperzy nie zapomnieli o prośbie i zdecydowali się wrzucić wspomniane słowa na banner jednego z teatrów. Problemem okazał się fakt, że Tyler stracił swoją miłość – dziewczyna rzuciła go na kilka tygodni przed premierą Spider-Mana i zdecydowała się związać z jego bratem. Zakochany fan Człowieka-Pająka opublikował nawet specjalny materiał na YouTubie, który został usunięty przez firmę. Mężczyzna tłumaczył całą sytuację, a była partnerka napisała do redaktora Kotaku i wyjaśniła, że związała się z bratem Tylera dopiero po rozstaniu.

Niezależnie od sytuacji... W Spider-Manie nadal znajduje się baner, jednak Insomniac Games zdecydowało się go zmienić. Tyler wpadł na pomysł, że za pomocą nowego napisu uhonoruje swoją zmarłą na nowotwór babcie, dzięki której poznał Petera Parkera – to ona kupiła mu pierwszy komiks.

Jak widać nie wszystkie historie kończą się dobrze, jednak sam Tyler podchodzi do sprawy z uśmiechem na ustach i uważa, że ta sytuacja „może przejść do historii jako najsmutniejszy Easter Egg”.

Poniżej zobaczycie baner i jego umiejscowienie: 

Spider-Man oświadczyny

Źródło: https://kotaku.com/wedding-proposal-hidden-in-spider-man-becomes-world-s-s-1828920048

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych