Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2018 11:22
Sony prezentuje nowości na PlayStation 4. Zwiastun obładowany mocnymi grami
3382V

Sony prezentuje nowości na PlayStation 4. Zwiastun obładowany mocnymi grami

Nie możemy narzekać na brak ciekawych produkcji zmierzających w tym tygodniu na PlayStation 4. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest przygotowany przez Sony zwiastun, który skupia się na pokazaniu nowości.

Sezon ogórkowy nie był tym razem wyjątkowo męczący, bo nawet w wakacje debiutowały ciekawe produkcje, które pozwoliły przetrwać w oczekiwaniu na tegoroczne killery. W następnych dniach na pewno nie będziemy się nudzić i dobrym potwierdzeniem tych słów jest poniższy zwiastun.

Shadow of the Tomb Raider na premierowym zwiastunie. Lara rozpoczęła apokalipsę

W okresie od września do grudnia zagramy w wiele fantastycznych produkcji, a już wkrótce gracze mogą zapoznać się z między innymi Shadow of the Tomb Raider, Destiny 2: Forsaken, Boundless, czy też NBA 2K19.

Sony promuje cztery bardzo różnorodne tytuły, które mogą zainteresować bardzo zróżnicowane grono odbiorców – fani shooterów sięgną po dodatek do Destiny, sympatycy długich opowieści zapoznają się z nową historią Lary, a niektórzy mogą nawet wypróbować koszykówkę od 2K Games.

To oczywiście dopiero początek przyjemności... Ale może już teraz macie przygotowaną gotówkę na jedną z gier promowanych przez Sony?

Tagi: