Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2018 10:16
Superman od Rocksteady Studios dopiero na PlayStation 5 i Xbox Scarlett?
1416V

Superman od Rocksteady Studios dopiero na PlayStation 5 i Xbox Scarlett?

Twórcy wielkich przygód Batmana od dawna pracują nad tajnym projektem. Nadal nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji dotyczących produkcji, ale bardzo możliwe, że projekt został przesunięty i trafi dopiero na nową generację.

O Supermanie od Rocksteady Studios pisaliśmy na portalu kilkukrotnie. Przecieki pozwalają przygotowywać się na produkcję z ogromnym światem, która będzie częścią serii Arkham.

Superman od Rocksteady Studios z ogromnym światem

Rocksteady Studios nie pojawiło się na E3. Twórcy przeprosili fanów za brak prezentacji nowej pozycji, jednak zespół potrzebuje dodatkowych miesięcy na dopracowanie gry.

Bardzo możliwe, że Warner Bros. zdecydowało się zaoferować nową przygodę od Rocksteady Studios dopiero na nową generację. Na witrynie zespołu znajdziecie 24 oferty pracy i kandydaci mają pracować nad niezapowiedzianą produkcją AAA na „platformy nowej generacji”.

Twórcy pracują nad „bardzo oczekiwanym tytułem z segmentu AAA” i warto zaznaczyć, że niektórzy pracownicy mogą liczyć na stałe etaty, a inni na dwuletnie kontrakty. Czy w tej sytuacji możemy przyjąć, że Rocksteady Studios pracuje nad startową grą dla nowej generacji? Projekt może jednocześnie trafić na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Scarlett – jak wiadomo często wydawcy decydują się na taki ruch, gdy ich przygody debiutują w okolicach premiery kolejnych konsol.

Możemy jednocześnie przyjąć, że Rocksteady Studios poszukuje pracowników do tajnej pozycji dla Warner Bros., ponieważ starszy producent oraz główny scenarzysta muszą dobrze znać świat komiksów.

Tagi: