Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 15:37
Superman od Rocksteady Studios z ogromnym światem. Prezentacja już wkrótce?
2846V

Superman od Rocksteady Studios z ogromnym światem. Prezentacja już wkrótce?

Rocksteady Studios od 2014 roku pracuje nad tajnym projektem, którym a zostać wkrótce zaprezentowany. Zdaniem najnowszych przecieków, Superman nadleci w przeciągu trzech najbliższych tygodni i zachwyci wszystkich skalą.

Rocksteady Studios to twórcy fantastycznych przygód Batmana. Seria Arkham zaoferowała fanom Nietoperza trzy mocne tytuły, które zachwycały historiami, lokacjami, walką, czy też pomysłami. Ostatnia odsłona z serii trafiła na rynek w 2016 roku.

Batman: Arkham Knight zapowiada grę z Supermanem w roli głównej?

Twórcy oficjalnie porzucili świat Batmana i rozwijają zupełnie nową markę, jednak wciąż nie mamy potwierdzonych wieści dotyczących projektu. Według wielu plotek, Rocksteady Studios zdecydowało się tym razem na stworzenie gry z udziałem Supermana i będzie to znacznie większy projekt od nawet Batman: Arkham Knight.

Najnowsze plotki są bardzo konkretne – tytuł powstaje na Unreal Engine 4, zaoferuje otwarty świat, samo Metropolis będzie trzykrotnie większe od lokacji z Batman: Arkham Knight, twórcy ze względu na umiejętności postaci zaoferują znacznie większe budynki, część otoczenia bez problemu zniszczymy, a cała opowieść jest częścią serii Arkham.

Przeciwnikiem Supermana będzie Brainiac i prawdopodobnie w tym wypadku wpadniemy w sam środek akcji, ponieważ autorzy nie zdecydowali się na wydarzenia, w których gracz mógłby porzucić strój i wcielić się w Clarka Kenta. Gameplay powinien pod wieloma względami przypominać ostatnie przygody Batmana, lecz dla przykładu sama walka została rozwinięta – rywala obijemy w powietrzu, a później rzucimy nim w ziemię.

Nie jest ot oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak plotki o Supermanie od Rocksteady Studios pojawiają się od dobrych kilkunastu miesięcy. Najnowsze doniesienia pochodzą z 4Chana, gdzie informator zapowiada prezentację przed E3 – na samych targach powinniśmy otrzymać już głębsze konkrety, czy też może nawet gameplay?

Zdaniem niepotwierdzonych informacji, Warner Bros. Montreal porzuciło kolejną odsłonę Batmana i autorzy rozwijają sieciowy tytuł w świecie Ligi Sprawiedliwości. Na początku ma zadebiutować Superman, a później będziemy świadkami prezentacji kolejnej pozycji.

Źródło: http://boards.4chan.org/v/thread/415052042

Tagi: