Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2018 23:26
Overwatch za 44 zł!
2447V

Overwatch za 44 zł!

Obok takiej oferty trudno przejść obojętnie. Wielki shooter Blizzarda jest dostępny za zaledwie 44 zł, a to dopiero początek, bo gracze w tej cenie otrzymają jeszcze kilka dodatkowych produkcji. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Kojarzycie Humble Monthly? Ta oferta ostatnio systematycznie zaskakuje. Gracze za zaledwie 12 dolarów (44 zł) zgarniają kilka produkcji na PC. W sierpniu wartość tytułów osiągnęła 819 zł, a zainteresowani zagrali w między innymi Little Nightmares, Darksiders 2 DE, Sniper Elite 4 oraz Tales of Berseria.

Pierwszym tytułem października jest Overwatch! Wielki propozycja Blizzarda zadebiutowała w 2016 roku i zgarnęła oceny na poziomie 91%, ale twórcy wciąż rozwijają produkcję i przygotowują dodatkową zawartość, która trafia do graczy za darmo. Sympatycy shootera mogą liczyć na świeże mapy, kolejnych bohaterów, nowe tryby oraz kolejne wydarzenia.

Resztę produkcji klienci otrzymają dopiero 5 października, jednak zamawiając Humble Monthly w Overwatch zagracie już dzisiaj. Jest to standardowa praktyka – podobnie wielu graczy chętnie sięgnęło po ofertę z czerwca, gdy do HM trafiło Destiny 2.

Standardowo bez najmniejszego problemu możecie zrezygnować z Humble Monthly – nie musicie się tutaj wiązać długą umową, więc jeśli akurat chcecie zgarnąć wyłącznie Overwatch oraz... Kilka dodatkowych gier, to na pewno warto sięgnąć po portfel i przeznaczyć na tę transakcję zaledwie 44 zł.

Ofertę znajdziecie tutaj.

Źródło: https://www.humblebundle.com/monthly

Tagi: blizzard humble montly Overwatch pc promocja