Wiedźmin. Jak Michał Żebrowski skomentował wybór Henry'ego Cavilla do roli Geralta?

Filmy i seriale
6183V
Wiedźmin. Jak Michał Żebrowski skomentował wybór Henry'ego Cavilla do roli Geralta?
Rozbo | 06.09.2018, 20:10

No tak, znowu piszemy o serialowym Wiedźminie. Ale cóż zrobić, skoro od momentu ogłoszenia informacji o tym, który aktor wcieli się w Geralta, różni ludzie związani z marką prześcigają się w komentarzach na ten temat. Tym razem głos zabrał pierwszy filmowy Wiedźmin, czyli Michał Żebrowski. I zrobił to w niezłym stylu ;-)

Jak pewnie wiecie, na długo przed grami CD Projekt RED czy wielkim projektem serialowym Netflixa, był sobie polski film i serial o Wiedźminie z bardzo słabym scenariuszem, miernymi scenami walk i pewnym okrutnie brzydkim, komputerowo wygenerowanym smokiem.

W tym wszystkim wielu fanom prozy Sapkowskiego pasowała jednak kreacja tytułowego bohatera w wykonaniu Michała Żebrowskiego. Dziś aktor na Facebooku w zabawny sposób skomentował informację o tym, że Henry Cavill (m.in. "Człowiek ze Stali", "Batman v Superman", "Mission Impossible: Fallout") będzie nowym Geraltem z Rivii:

Przy okazji, Żebrowski załączył też mema, w którym jego twarz z roli Skrzetuskiego w "Ogniem i Mieczem" przyklejona została do ciała Supermana. No cóż, trzeba przyznać, że komentarz Michała przebił wszystko. Lepiej się tego ująć nie da!

 

Źródło: własne

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper