Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2018 13:09
The Bard’s Tale 4 możemy kupić w niższej cenie. inXile zaprasza Polaków do zabawy – do zdobycia Złota Cebula
647V

The Bard’s Tale 4 możemy kupić w niższej cenie. inXile zaprasza Polaków do zabawy – do zdobycia Złota Cebula

Brian Fargo wpadł ze swoją ekipą na bardzo ciekawy pomysł. Firma postanowiła wykorzystać „listę życzeń”, by za jej pomocą zachęcić graczy do interesującej inicjatywy. Fani mogą bez większego trudu zmniejszyć cenę produkcji.

The Bard’s Tale 4: Barrows Deep trafi 18 września aktualnie wyłącznie na komputery osobiste i gra będzie jednocześnie dostępna na Steam oraz GOG.com. Nie bez powodu wspominam o tych platformach, bo właśnie na nich wystartuje ciekawa akcja.

The Bard’s Tale 4 z datą premiery. Gra zmierza na konsole i oglądamy gameplay

inXile entertainment zapowiedziało „Inicjatywę listy życzeń”, czyli bardzo ciekawy program, dzięki któremu gracze mogą kupić grę w niższej cenie. Co należy zrobić, by obniżyć cenę The Bard’s Tale 4: Barrows Deep? Wystarczy wrzucić grę na listę życzeń.

Inicjatywa listy życzeń posiada aktualnie trzy ogólne progi:

  • Gdy 100 000 graczy doda The Bard’s Tale 4: Barrows Deep na listę życzeń, to w produkcji pojawi się pierwszy ze specjalnych gadżetów – charakterystyczna pochodnia z gry Darkest Dungeon.
  • Gdy 300 000 graczy doda The Bard’s Tale 4: Barrows Deep na listę życzeń, to cena gry zostanie na stałe obniżona o 5 dolarów – z 39,99 na 34,99 dolarów.
  • Gdy 500 000 graczy doda The Bard’s Tale 4: Barrows Deep na listę życzeń, to cena gry spadnie o pełne 25% – z oryginalnej $39,99 na $29,99. Osiągnięcie tego progu spowoduje również, że studio stworzy i odda w nasze ręce za darmo rozległy dodatek fabularny, The Haernhold, w którym to drużyna wyprawi się do krasnoludzkiej krainy Kinestrii.

Brzmi ciekawie? Brian Fargo docenia polską społeczność i rzuca nam wyzwanie. Gdy 30 000 Polaków dorzuci The Bard’s Tale 4: Barrows Deep na listę życzeń, to w grze pojawi się specjalny artefakt:

„Dzięki mitycznej Złotej Cebuli - bo tym właśnie będzie klejnot stworzony w hołdzie dla polskiej zaradności - drużyna napotka u handlarzy wyjątkowe okazje na tańsze zakupy.”

Jest to naprawdę kapitalna akcja, którą warto polecić znajomym. W końcu nie musimy się specjalnie wysilić, a w najlepszej sytuacji grę kupimy w naprawdę dobrej cenie, zagramy za darmo w fabularny dodatek, a jednocześnie zbierzemy mityczną „Złotą Cebulę”.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: inXile entertainment pc the bard's tale iv

Nie przegap