Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2018 18:00
The Bard’s Tale 4 z datą premiery. Gra zmierza na konsole i oglądamy gameplay
702V

The Bard’s Tale 4 z datą premiery. Gra zmierza na konsole i oglądamy gameplay

inXile entertainment odkryło karty związane z The Bard’s Tale 4. Produkcja doświadczonego studia zadebiutuje w przyszłym miesiącu na komputerach osobistych, a jednocześnie deweloperzy potwierdzili przygotowanie edycji na konsole.

Brian Fargo w końcu potwierdził ostateczne informacje dotyczące The Bard’s Tale 4. Gra w wersji na komputery osobiste trafi do graczy już 18 września, więc możemy śmiało powiedzieć, że inXile entertainment chce zaoferować swoją grę w wyjątkowo gorącym okresie.

The Bard’s Tale 4 zaprezentowane na rozgrywce. Rarytas dla fanów klasyki

The Bard’s Tale 4 to spora ciekawostka. Brian Fargo zebrał na stworzenie gry ponad 1,5 mln dolarów od 33 tysięcy graczy, a produkcja zadebiutuje na rynku 30 lat po trzeciej odsłonie i zarazem 33 lata po premierze pierwowzoru.  

Z okazji ujawnienia daty premiery możemy spojrzeć na konkretne fragmenty rozgrywki – na pierwszym filmie zobaczycie wstęp z bety, a na drugim dokładny proces tworzenia bohatera. Po zobaczeniu filmów mogę powiedzieć jedno – szykuje się uczta dla fanów klasycznych dungeon-crawlerów.

We wrześniu odbędzie się premiera na komputerach osobistych, ale jeszcze w tym roku The Bard’s Tale IV trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery gameplay inXile entertainment the bard’s tale 4

Nie przegap