Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.08.2018 18:27
Nowości w No Man's Sky. Misje społecznościowe i spora aktualizacja
1574V

Nowości w No Man's Sky. Misje społecznościowe i spora aktualizacja

No Man's Sky po aktualizacji NEXT ponownie wróciło na listy sprzedażowe i do łaski graczy. Hello Games, co trzeba im oddać, mocno popracowali by odzyskać nadwątlone zaufanie.

No Man's Sky debiutując na PS4 zbierało bardzo mieszane opinie. Jednak te negatywne, były wyjątkowo ostre. Deweloperowi dostawało się za nudę i niespełnienie obietnic, głównie tych o trybie dla wielu graczy. Na niego musieliśmy czekać aż dwa lata.

No Man's Sky NEXT ciągle z problemami pomimo kolejnych łatek

Opcja gry ze znajomymi wreszcie się pojawiła wraz z No Man's Sky NEXT, które pojawiło się przy okazji na Xboksie One. Jednak z uwagi na rozmiar gry, grę nadal trapią błędy. Te są ciągle naprawiane. Dzisiaj została udostępniona aktualizacja 1.58, która poprawia ogromną porcję błędów. Pełną listę znajdziecie na oficjalnej stronie.

Oprócz tego, w grze pojawiają się także zadania społeczności o których mówiła ekipa Hello Games. Od dzisiaj, wszyscy gracze którzy ukończyli pierwszą anomalię zyskają dostęp do społecznościowych misji. Na początek pomożemy robotowi Polo odkrywać różne gatunki kosmicznych istot.

Za wykonywanie zleceń dostaniemy dostaniemy specjalne punkty, które wymienimy na różne przedmioty. Na początek jest ich niewiele - 6 części do budowania bazy, 3 naklejki, emotka i nowa opcja dostosowania postaci. Wkrótce jednak w grze ma pojawić się ponad 50 nowych nagród.

Hello Games odpaliło także stronę Galactic Atlas na której możemy sprawdzać odkrycia dokonania w grze. Strona została zaktualizowana o nowe opcje, w tym podgląd najlepszych odkrywców w danym regionie.

Źródło: https://www.nomanssky.com/2018/08/development-update-3/

Tagi: